KR-CPD - Krakowskie Centrum Przetwarzania Danych

KR-CPD.pl


Strona główna
O nas
Nasza oferta
Nasi klienci
Infrastruktura
Kontakt


Kim jesteśmy?

Krakowskie Centrum Przetwarzania Danych świadczy kompleksowe usługi, możliwe do zaoferowania przy pomocy serwerowni. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy w dziale IT pozwala udostępnić naszym Klientom infrastrukturę w pełni przygotowaną na indywidualne wymagania, dostosowane do potrzeb Klienta.

Kontakt z nami

Pomoc techniczna: support@kr-cpd.pl

Sprawy ogólne: biuro@kr-cpd.pl

Infolinia: 801 009 523

telefon: 48 12 350 58 41
tel. kom.: 48 500 530 988

Nasi klienci


Infrastruktura

By zapewnić najwyższą jakość obsługi oddajemy do użytku naszym Klientom dwie serwerownie, jedną zlokalizowaną w Krakowie, drugą w Warszawie. Obie serwerownie połączone są ze sobą w drugiej warstwie i obie obsługiwane są przez protokół BGP, z osobnym ruterem BGP w każdej z lokalizacji.

Na terenie Krakowa posiadamy serwerownię podłączoną do Internetu przez łącza Netii (bez limitowania pasma do zasobów TPSA) oraz największego w Polsce, niezależnego węzła wymiany ruchu PLIX, a także operatorów o zasięgu światowym: Global Crossing oraz Level3. Serwerownia posiada podwójny system klimatyzacji, zapewniąjący odpowiednie warunki środowiskowe dla sprzętu Klientów. Jest strzeżona całodobowo przez firmę ochroniarską, a każde wejście jest bezzwłocznie zgłaszane do centrali firmy ochroniarskiej. Serwerownia posiada UPS true-online oraz agregat prądotwórczy z systemem automatycznego załączania rezerwy w przypadku braku prądu. Czujniki: dymu, ruchu oraz wstrząsu podłączone do centrali alarmowej firmy ochroniarskiej w przypadku detekcji nieprawidłowego zachowania lub działania pozwalają na bardzo szybką reakcję.

Warszawska część naszej infrastruktury zlokalizowana jest w serwerowni PLIX, w sercu polskiej części Internetu.

Profesjonalne i elastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów pozwala nam udostępnić niemal każdą usługę, która jest oparta o sieć Internet. Każdy projekt realizowany przy pomocy naszych rozwiązań jest konfigurowany indywidualnie do wymagań i potrzeb Klienta.


© 2010 KR-CPD.pl

Strona główna | O nas | Nasza oferta | Nasi klienci | Infrastruktura | Kontakt